הובלה יבשתית

הובלה יבשתית של סחורות ומכולות

בארץ עוברות בכל שנה אינספור סחורות, שצריכות להגיע ליעדן שלמות ובהתאם ללו"ז – תובלה יבשתית היא המאפשרת את הגשמת היעד הזה. בנוסף לכך, גם בשווקים הבינלאומיים נעשה שימוש תכוף בפתרונות תובלה מהסוג הזה, לעיתים בשילוב עם אמצעי תחבורה אחרים: הובלה ימית, הובלה אווירית ועוד אמצעי תחבורה.

 חשוב מאד להדגיש  שעל מנת שההובלה תתבצע ללא בעיות, חייבים להפקיד את המשימה בידי חברה מהשורה הראשונה ,אשר מתמחה בנושא הזה.

מהי למעשה ההובלה היבשתית :

הובלה יבשתית בהסבר הפשוט ביותר, היא הובלה המתבצעת בדרך היבשה, לרוב באמצעות משאיות ייעודיות לכך. כאשר נכנסים ומתעמקים יותר, אפשר להבחין במספר מקרים עיקריים בהם הובלה מסוג זה נחוצה. ראשית בצורך בהובלה של סחורות ממקום ייצורן או מהנמל אל המפעל שאמור לקבל אותן .בנוסף הובלה המתבצעת מיד לאחר פריקת מכולות. מסלול ההובלה הוא לרוב מהנמל  או משדה התעופה  כשהיעד הסופי הוא היצרן עצמו. המפעל יכול להיות ממוקם בכל חלקי הארץ, כמובן, ולכן חשוב לבחור בחברה המספקת פתרונות בפריסה ארצית רחבה.

הובלה יבשתית נדרשת גם כאשר עוסקים בהובלה של סחורות מוכנות, שיכולה להתבצע  במספר נתיבים שונים: בין המפעלים, מחסנים, מרכזים לוגיסטיים או אפילו עד ללקוחות האחרונים בשרשרת – לקוחות פרטיים,  עסקיים וכו'. שירות חשוב אחר הוא הפצה, המתבצעת  עבור לקוחות מגוונים: לא אחת, המדובר הוא בנתיבי הפצה קבועים, אם כי גם שירות ספציפי הוא אפשרות סבירה, כולל הובלה בקירור.

אין מקום לפשרות בכל אחד מסוגי ההובלות האלה יש לציין כי הובלה שאינה מקצועית עלולה לא רק להתארך, ולא רק להיות יקרה יותר, אלא גם לגרום לפגיעה קשה בסחורה המובלת: לפעמים,  מדובר על נזק הנאמד במיליוני שקלים. זו הסיבה בגינה מומלץ להצטייד בביטוח הובלות (ישנן חברות המספקות זאת כחלק אינטגרלי ממחיר העסקה), וזו הסיבה לכך שהבחירה מראש צריכה להיות בחברה מקצועית, מנוסה וכזו שביצעה לאורך השנים הרבה מאד הובלות מוצלחות. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על הובלת מכולות – שירותי הובלה ופריקת מכולות.

כל השירותים – ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר

החברה פועלת פועלת בשדה המשחק האמור שנים רבות, כאשר במשך השנים ביצעה  הובלות יבשתיות רבות ומגוונות, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה. החברה פועלת עבור המגזר הישראלי בישראל ומציעה את חבילת השירותים הרחבה ביותר: לא רק הובלות, כי אם פריקת והעמסת מכולות, הנדרשת כמעט תמיד בדרך להשלמת המשימה.

החברה מעסיקה כוח אדם מיומן ומנוסה , המסתייע בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לצורך ביצועה של כל משימה. הניסיון הרב של אנשי החברה מאפשר להם לבצע את העבודה, מתחילתה ועד סופה, ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר: ארגון הסחורה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר, למשל, או ניהול הליך ההובלה והתיאום בין בעלי המקצוע השונים. ברשות החברה צי גדול ומגוון של משאיות – פול טריילר, סמי טריילר ומשאיות קטנות יותר – המותאם לכל משימה ועבודה באופן הטוב ביותר.